top of page

HAKKIMIZDA

10.15 CM MATBAA GÖRSEL 1.tif

36 yıllık tecrübe


İşletmemizin kurucusu Fevzi ZIRHLIOĞLU nun bu sektörle tanışması üniversite yıllarına dayanmaktadır. 80 li yılların başında yayın evi ve reklamcılık alanlarında faaliyet göstermiştir. 1985 yılında ortağıyla birlikte reklam ajansı kurmuştur. Sürekli form alanında uzmanlaşmak istediği için 1992 yılında şimdiki Hat Matbaasını kurmuştur..

 

 

23 yıllık güven...

1992 yılında Bursa’da kurulmuş olup, 1993 yılında ülkemizin yeni tanıştığı sürekli form baskı sistemini de bünyesine katarak, şehrimizde sektörün öncülerinden olmuştur.

1998 yılında Türk makine mühendisine özel olarak yaptırdığımız ve adını DERYA koyduğumuz makinamızla Bursa’mızı ilk defa bobinden bobine çalışabilen makine ile tanıştırmış olduk.

2007 yılı seçimleri için oluşan ihtiyaç sonucu Bursa’mızı barkod baskı sistemiyle tanıştırdık.

 

 

Tescilli kalitemizle markanız bize emanet.

Bize gösterilen ilgi ve güveni, uluslararası kabul gören bir kalite belgesi ile desteklemek amacıyla firmamız, 2006 yılı itibari ile “Toplam Kalite Yönetim Sistemi” ne geçmiştir. Bu sistemi kurmaktaki amacımız müşteri beklentilerini, kaliteli hizmet, zamanında termin, uygun ekonomik şartlarda ve hatasız olarak sağlamaktır.

 

 

Memnuniyetiniz bizim için önemli.

Hat Matbaası müşteri odaklı bir kuruluştur. Müşteri ihtiyaçlarını detaylı olarak anlar ve müşteriye değer katan hizmet ve çözümler sunar. İşletmemizin giderek önem kazanması, müşteri beklentilerinin artması sonucu firmamız, teknoloji, personel ve pazarlama yatırımlarına yönelmiştir. Zaman içerisinde müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, makina parkına sürekli yeni ekipmanlar ilave ettik.

Makinalarımıza yaptığımız yeni yatırımlarla şehrimizde form baskıda en yüksek renk ve baskı kapasitesine ulaştık.

bottom of page